A free template from Joomlashack

A free template from Joomlashack

Ostatnio dodane

  • lepsze OFE niż się wydaje
    Część dziennikarzy i niektórzy politycy dokładają wszelkich starań, aby obrzydzić Polakom dwufilarowy system emerytalny. Wykorzystują przy tym nieświadomość, brak edukacji ekonomicznej, oraz narzędzia manipulacyjne znane od starożytności- populizm i demagogię. Efekt? Pod niemal kazdym artykułem dotyczącym systemu emerytalnego można znaleźć niemal identyczne opinie. Niektóre brzmią tak przekonująco, że nawet bardziej świadomi mechanizmy rynkowego użytkownicy nabawiają się awersji do prywatnej części systemu. Socjolog dostrzegłby tu pokłosie systemu panującego w Polsce przez 50lat. Przez kilka pokoleń rządy komunistyczne wpajały w nas przekonanie, że co prywatne jest złe, że "prywaciarz" to "złodziej" i "oszust". Ta ideą przesiąknieci są niestety w dużej mierze również ludzie młodzi, którzy odziedziczyli ją po dziadkach i rodzicach.
  • Jakie są korzyści z bycia w OFE
    Pytanie zadane obsłudze OFE: co zyskam przystępując do OFE?

Szukaj

Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
pomoc multiofe.pl arrow faq arrow zmiana i przystąpieniearrow Proszę o informację, jakie korzyści uzyskam jeżeli zdecyduję się na przystąpienie do OFE (2 filar) za państwa pośrednictwem?
Proszę o informację, jakie korzyści uzyskam jeżeli zdecyduję się na przystąpienie do OFE (2 filar) za państwa pośrednictwem?
Wpisał:
jedynie korzyści, jakie możemy zaoferować swouim klientom, to rzetelność, uczciwośc, dyspozycyjność i pełne wsparcie przy jakichkolwiek późniejszych operacjach związanych z przynależnością do OFE. Oferowanie jakichkolwiek korzyści materialnych jest sprzeczne z prawem (art 92. ust.1 i art. 219 ustawy o funkcjonowaniu funduszy emerytalnych).

Tags
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Powered by EasyFAQ © 2006 Joomla-addons.org

NOWINKI

Joomla Templates by Joomlashack