A free template from Joomlashack

A free template from Joomlashack

Ostatnio dodane

  • lepsze OFE niż się wydaje
    Część dziennikarzy i niektórzy politycy dokładają wszelkich starań, aby obrzydzić Polakom dwufilarowy system emerytalny. Wykorzystują przy tym nieświadomość, brak edukacji ekonomicznej, oraz narzędzia manipulacyjne znane od starożytności- populizm i demagogię. Efekt? Pod niemal kazdym artykułem dotyczącym systemu emerytalnego można znaleźć niemal identyczne opinie. Niektóre brzmią tak przekonująco, że nawet bardziej świadomi mechanizmy rynkowego użytkownicy nabawiają się awersji do prywatnej części systemu. Socjolog dostrzegłby tu pokłosie systemu panującego w Polsce przez 50lat. Przez kilka pokoleń rządy komunistyczne wpajały w nas przekonanie, że co prywatne jest złe, że "prywaciarz" to "złodziej" i "oszust". Ta ideą przesiąknieci są niestety w dużej mierze również ludzie młodzi, którzy odziedziczyli ją po dziadkach i rodzicach.
  • Jakie są korzyści z bycia w OFE
    Pytanie zadane obsłudze OFE: co zyskam przystępując do OFE?

Szukaj

Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
pomoc multiofe.pl arrow faq arrow zmiana i przystąpieniearrow Chcę zdążyć przed losowaniem. Czy wystarczy jeśli 10go wyslę deklarację przez internet?
Chcę zdążyć przed losowaniem. Czy wystarczy jeśli 10go wyslę deklarację przez internet?
Wpisał:
NIE:(
Jeśli wypełni Pani deklarację ze strony www.multiofe.pl to wystarczy, jeśli umowa dojdzie do Pani 9/10 i od razu ją Pani odeśle, abyśmy mogli rejestrować umowę w centrali. Zatem aby zdążyć przed losowaniem, musi Pani wysłać deklarację przez internet 8/9go najpóźniej.
Przesyłka z drukami do podpisu dojdzie do Pani w ciągu 1-2 dni, należy tego samego dnia podpisać umowę i odesłać.

Reasumując- aby uniknąć losowania musi Pani wypełnić deklarację PRZED 10tym lipca, im szybciej tym lepiej. Po 10 lipca ZUS nie będzie rejestrował umów zawartych po tym czasie w CRC co oznacza, że będą one nieskuteczne.

Tags
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Powered by EasyFAQ © 2006 Joomla-addons.org

NOWINKI

Joomla Templates by Joomlashack