A free template from Joomlashack

A free template from Joomlashack

Ostatnio dodane

  • lepsze OFE niż się wydaje
    Część dziennikarzy i niektórzy politycy dokładają wszelkich starań, aby obrzydzić Polakom dwufilarowy system emerytalny. Wykorzystują przy tym nieświadomość, brak edukacji ekonomicznej, oraz narzędzia manipulacyjne znane od starożytności- populizm i demagogię. Efekt? Pod niemal kazdym artykułem dotyczącym systemu emerytalnego można znaleźć niemal identyczne opinie. Niektóre brzmią tak przekonująco, że nawet bardziej świadomi mechanizmy rynkowego użytkownicy nabawiają się awersji do prywatnej części systemu. Socjolog dostrzegłby tu pokłosie systemu panującego w Polsce przez 50lat. Przez kilka pokoleń rządy komunistyczne wpajały w nas przekonanie, że co prywatne jest złe, że "prywaciarz" to "złodziej" i "oszust". Ta ideą przesiąknieci są niestety w dużej mierze również ludzie młodzi, którzy odziedziczyli ją po dziadkach i rodzicach.
  • Jakie są korzyści z bycia w OFE
    Pytanie zadane obsłudze OFE: co zyskam przystępując do OFE?

Szukaj

Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
pomoc multiofe.pl arrow faq arrow zmiana i przystąpieniearrow kiedy nalezy wypełnic czesc formularza o osobach uposazonych i czy ona mnie dotyczy jesli nie mam meza i dzieci?
kiedy nalezy wypełnic czesc formularza o osobach uposazonych i czy ona mnie dotyczy jesli nie mam meza i dzieci?
Wpisał:
Uposażeni są to osoby które w razie gdyby coś się Pani stało przed przejściem na emeryturę otrzymają wypłatę zgromadzonych pieniędzy jako spadek. Naturalnie, nie musi Pani wskazywać spadkobierców, wówczas środki z OFE wejdą w skład masy spadkowej i bedą dzielone jak reszta majątku, natomiast bezposrednia dyspozycja dotycząca uposażonych ułatwia tą procedurę; wskazane jest zatem wskazanie takich osób.

Tags
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Powered by EasyFAQ © 2006 Joomla-addons.org

NOWINKI

Joomla Templates by Joomlashack